Mikołajki Winter Open w lutym

W dniach 16-17 lutego 2008 roku na Jeziorze Mikołajskim w centrum Mikołajek oraz wokół hotelu Amax odbędzie się plenerowa impreza sportowo-rekreacyjna Mikołajki Winter Open 2008. W ramach imprezy odbędą się m.in. Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Mikołajek w Narciarstwie Biegowym, Bojerach, Wędkarstwie Podlodowym oraz Gotowaniu i Grillowaniu.


Ponadto w programie imprezy szereg atrakcji i konkurencji dla każdego: gry i zabawy dla dzieci, koncerty, skutery śnieżne, wspólne pieczenie kiełbasek oraz wiele, wiele innych atrakcji i niespodzianek. Miło nam poinformować, że pomysłodawcą, współinicjatorem i współorganizatorem imprezy jest redakcja Rynku Turystycznego.

Miesięczniki Rynek Turystyczny i Hotelarz oraz wydawnictwo PWS ProMedia objęły również patronat merytoryczny i medialny nad imprezą. Ze strony Mikołajek organizatorami są: Urząd Miasta Mikołajki, Grupa AMAX, oraz Robert's Port. MWO są pierwszą imprezą w ramach rozwijanego obecnie przez Rynek Turystyczny programu promującego wypoczynek w polskich miejscowościach i pomoc przy budowaniu nowych produktów turystycznych. Mikołajki od lat uchodzą za stolicę polskiego żeglarstwa śródlądowego, jednak gdy kończy się sezon, dysponujące walorami umożliwiającymi całoroczny wypoczynek miasto, niemal pustoszeje. Wstęp i udział w konkurencjach jest bezpłany. Szczegóły na stronie

www.mikolajki.com.pl

Wydanie: 7/2007, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail