Namibia zaprasza

Z okazji uruchomienia 20 stycznia 2008 dodatkowego, piątego z kolei połączenia na trasie Frankfurt-Windhoek-Frankfurt (wyloty z Frankfurtu w niedzielę, rozkład widoczny w systemach GDS), Air Namibia wprowadza do sprzedaży promocyjne taryfy.


Koszt biletu z Polski do Windhoek w Namibii, Kapsztadu i Johannesburga w RPA to 2680 zł (cena nie obejmuje podatków lotniskowych i opłat). Promocja dotyczy przelotów w terminie: 31 grudnia 2007 - 04 marca 2008. Bilety Air Namibia (SW) są do wystawienia wyłącznie w biurze SW w Warszawie. Zapytania grupowe rozpatrywane są indywidualnie. Wśród biur podróży, które do końca grudnia zamówią więcej niż 5 biletów na podróże z Polski do Namibii, rozlosowane zostaną dwa bilety agencyjne z Frankfurtu do Windhoek. Dodatkowym warunkiem udziału w losowaniu jest zgłoszenie e-mailem do biura zapotrzebowania na folder Air Namibii. yWydanie: 8/2007, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail