Delta Travel dołącza do GTP

Delta Travel oraz Grupa Travel Polska rozpoczęły współpracę.
Grupa Travel Polska, kooperacja biur podróży zrzeszająca ponad 90 agentów, działa w oparciu o oferowanie biurom preferencyjnych stawek i warunków współpracy z usługodawcami branży turystycznej w Polsce.
Delta Travel to już piąty touroperator, z którym współpracuje GTP. Delta Travel działa od 1991 roku, specjalizuje się we wczasach pobytowych, autokarowych, oraz z dojazdem własnym. Na sezon 2008 Delta Travel planuje wzrost liczby klientów o 4,5 tys., co stanowi ok. 50 proc. w stosunku do roku ubiegłego.
Zawarta umowa o współpracy daje członkom GTP wyższe stawki prowizyjne oraz superprowizję na zakończenie każdego sezonu. Biurom należącym do GTP, które nie są agentami Delta Travel, członkowstwo w GTP pomoże w podpisaniu umowy agencyjnej. Wydanie: 9/2007, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail