Turystyka w Brnie

Podczas czterodniowych Międzynarodowych Targów Ruchu Turystycznego "GO Region Tour 2008", uważanych za największą imprezę turystyczną w środkowej Europie, zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą biur podróży, destynacjami turystycznymi oraz z ofertą agroturystyczną. Tematem wiodącym była promocja regionów

rt_2008_01-20.jpg

Wstępne oszacowania podane przez organizatora wskazują, że pobito rekord w liczbie wystawców: przybyło 1455 firm z 32 krajów. Konkurs Grand Prix Regiontour na brneńskich targach, który wybiera co roku najlepsze i innowacyjne produkty turystyki, wyróżnił w tym roku produkt w postaci karty rabatowej: "Pelhrimov ticket - zniżki dla każdego". Bilet Pelhrimov otrzymał podwójną nagrodę: od Czeskiego Ministerstwa Rozwoju oraz od Stowarzyszenia Czeskich Biur i Agencji Podróży. Bilet ważny przez cały rok i w całym regionie Pelhrimov - w turystycznych obiektach, i restauracji - zachęca turystę do powtórnego przybycia w regionie.

W roku 2006 Czechy gościły 6,4 mln turystów, celem jest...

Wydanie: 9/2007, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail