Warszawa nocą

Coraz więcej chętnych - turystów i warszawiaków - korzysta z usług agencji oferującej całonocne wycieczki po stolicy. Można samemu wybrać, co się chce robić. Agencja Turystyki Rozrywkowej Night Guides działa przez 360 dni w roku (bez kilku dni świątecznych). Najczęściej organizuje dubbing - zarówno dla grup zorganizowanych, jak i klientów indywidualnych.


W przypadku 15-osobowej grupy za 310 zł od osoby nocni przewodnicy oprowadzają po najlepszych restauracjach, klubach i pubach. W Night Guides zagwarantowana jest nocna przejażdżka limuzyną, rezerwacja stolików i kolacja w renomowanych stołecznych restauracjach, wstęp do najlepszych w mieście knajp, świetna zabawa i nocleg w pięciogwiazdkowych hotelach. Wszystkie kluby dobierane są według oczekiwań klientów. Night Guides w swojej ofercie ma 11 wariantów nocnej zabawy. Każdy z nich dopasowany jest do wieku, potrzeb i zainteresowań (zarówno kulturowych, jak i seksualnych) uczestników. Z usług korzystają nie tylko obcokrajowcy, ale także Polacy, również ci mieszkający w Warszawie.

Wydanie: 10/2007, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail