Tramwaj z kawą

Kraków, licząc na to, że uda mu się uniknąć losu Pragi z której turyści zaczęli powoli emigrować, szukając bardziej atrakcyjnych miejsc, chce jak najbardziej uatrakcyjnić pobyt gości. Najnowszym pomysłem jest tramwaj-kawiarnia.

Turyści mogą odpocząć przy kawie, herbacie, a nawet piwie, nie tracąc z oczu zabytków Krakowa. Tramwaj kursuje od czwartku do niedzieli po dwóch trasach okalających stare miasto. Klimatyzowane wnętrze pojazdu stylizowane jest na lata dwudzieste. Korzystają z niego przede wszystkim turyści, zaś mieszkańcy miasta wynajmują go na prywatne uroczystości. Dla pasażerów dostępne jest 39 miejsc siedzących, tramwaj posiada nagłośnienie wewnątrz i na zewnątrz, bezprzewodowy mikrofon oraz możliwość odtwarzania materiałów nagranych na płytkach CD i DVD na 3 ekranach LCD.Wydanie: 10/2007, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail