Dla każdego co innego

rt_2008_02-25.jpgBanki stale modyfikują swą ofertę skierowaną do firm, w tym działających w branży turystycznej. Wprawdzie przedsiębiorcy nadal nie mogą liczyć na zbyt wysokie oprocentowanie swych oszczędności, jednak do pewnego stopnia mają im to zrekompensować niższe opłaty za prowadzenie rachunków

Jedną z większych zmian wprowadzonych ostatnio przez banki jest zaoferowanie pakietów usług w ramach jednej opłaty. Przedsiębiorcy powinni rozważyć taką ofertę, bo cóż z tego, że uda im się znaleźć bank oferujący prowadzenie konta bezpłatnie, jeśli będą musieli zapłacić za każdy przelew po 6 zł. Pewnie okaże się też, że uzyskanie nawet niezbyt wysokiego kredytu będzie niemożliwe Są tacy przedsiębiorcy, dla których najważniejsze jest uzyskanie łatwego dostępu do kredytu, i tacy, którzy mają tak wielu kontrahentów, że podstawą wyboru są opłaty za przelewy. Wszyscy powinni jednak pamiętać, że najmniej istotna jest opłata za prowadzenie rachunku. Czasem lepiej zapłacić kilkanaście złotych za jego prowadzenie, niż poświęcić kilkadziesiąt złotych na realizację niezbędnych przelewów.


Wydanie: 10/2007, FINANSE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail