Wizz Air rozszerza siatkę połączeń

Wizz Air, największa tania linia lotnicza w Polsce, otwiera nowe połączenie Warszawa - Rzym Ciampino. Pierwszy lot planowany jest na 16 września 2008 r. Regularnie będą się odbywać trzy rejsy tygodniowo.


To osiemnasta trasa, na której przewoźnik będzie latał z Warszawy. Wizz Air oferuje loty nowymi samolotami Airbus A320 z 8 baz operacyjnych na ponad 100 trasach. Przewoźnik realizuje połączenia z Polski, Węgier, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii do wielu europejskich destynacji. W 2007 r. Wizz Air przewiózł 4,2 mln pasażerów, z czego 2,8 mln na trasach z i do Polski. Wizz Air oferuje już loty z Rzymu do pięciu europejskich miast. Pasażerowie podróżujący do Budapesztu, Kluż i Sofii odlatują z lotniska Rzym Fiumicino, z kolei osoby chcące polecieć do Katowic i Bukaresztu rozpoczynają swoją podróż na lotnisku Ciampino.

www.wizzair.plWydanie: 2/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail