Ekoturystyka konkurs

Skàl International ogłosiło konkurs na najlepszy produkt turystyczny przyjazny środowisku. Propozycje można zgłaszać w kilku kategoriach: tour operatorzy i agenci, baza noclegowa w mieście i na wsi (wszystkie kategorie), transport, turystyka krajoznawcza (górska, podwodna, parki tematyczne, parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody etc.), miasta-wsie (projekty społeczne i rządowe), programy edukacyjne - media i projekty międzynarodowe.


Nagrodę przyznaje się od 2002 r. projektom, które przyczyniają się jednocześnie do promocji turystyki i poszanowania środowiska naturalnego. Formularz zgłoszeniowy i listę wymaganych dokumentów można znaleźć na stronie organizacji. Termin zgłoszeń upływa 30 czerwca 2008 r. Skşl to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające profesjonalistów z różnych sektorów branży turystycznej m.in. hotelarzy, agentów, linie lotnicze, uczelnie turystyczne. Organizacja powstała w 1934 r. we Francji i obecnie ma ponad 22 tys. członków w 87 krajach. 
www.skal.org


Wydanie: 2/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail