Do Chin na Igrzyska

rt_2008_06-63.jpgPrzy okazji letnich XIX Igrzysk Olimpijskich w Pekinie niektóre polskie biura podróży zaoferowały polskim kibicom specjalne oferty wycieczkowe połączone ze wstępem na zawody olimpijskie. Zainteresowanie na polskim rynku okazało się niezbyt wielkie


Chociaż Chiny to kraj o dużym potencjale turystycznym i mimo że nie jest dla polskich turystów drogi (szczególnie przy obecnym kursie złotego), to ze świecą w ręku można szukać biur podróży, które mają je w swojej ofercie lub zdecydowały się wykorzystać okazję jaką dają tegoroczne igrzyska.

Oferta standardowa

Wycieczki do Chin, będące w stałej ofercie polskich biur podróży, zwykle ograniczone do dwóch tygodni, pozwalają jednak na poznanie najbardziej znanych atrakcji turystycznych Państwa Środka. Ich różnorodność sprawia, że klient może dobrać program w zależności od upodobań. Do wyboru ma kilka wariantów wycieczek o różnych profilach, m.in. Skarby kultury chińskiej, Na Jedwabnym Szlaku (obie w ofercie Polskiego Konsorcjum Biur Podróży) czy Chiny Południowe dla miłośników natury. O ile rejs po rzece Jangcy jest stałym punktem wielu programów, podobnie jak wizyta w Tybecie, o tyle reszta różni się nieco w zależności od organizatora. Obowiązkowym przystankiem na proponowanych przez polskie biura podróży trasach są m.in. Wielki Mur, Muzeum Terakotowej Armii i Pekin. Zdarzają się również programy łączone, np. Chiny-Macau-Hongkong lub Bhutan-Nepal-Chiny. Ze względu na cenę wycieczki nie jest to jednak produkt skierowany do każdego klienta - najtańsze oferty zaczynają się od ok. 6 tys. zł. Wyjazdy odbywają się głównie w sezonie letnim od kwietnia do października. Na życzenie organizowane są również wycieczki na indywidualne zamówienie.

Na igrzyska!

Oprócz standardowych programów wycieczek można w ramach tegorocznych propozycji znaleźć specjalne pakiety olimpijskie.

Taką ofertę przygotowało dla swoich klientów Centrum Podróży Air Club. Do wyboru są trzy...

Wydanie: 2/2008, TEMAT MIESIĄCA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail