Oferty banków dla nowych firm

Kredyty, lokaty, serwisy unijne i prawne, usługi hostingowe, a nawet pożyczki hipoteczne - wszystko to proponują banki swoim klientom.

rt_2008_06-65.jpg


Firmy z niewielkim doświadczeniem mogą liczyć na pomoc doradców w BZ WBK i Citi Handlowym. Pierwszy z banków wystartował w maju tego roku z ofertą "Pakiet na start", proponując kompleksową obsługę firmowych finansów, drugi oferuje "CitiBusiness na Start", czyli kredyt na dobry początek.

Pakiety lub pożyczki na start

BZ WBK zapewnia, że nowi klienci mogą liczyć na darmowy rachunek, wysokie kredyty, a nawet wsparcie księgowych i leasing. Swoją ofertę kieruje do firm działających na rynku nie dłużej niż dwanaście miesięcy. W ramach "Pakietu na start" przez 12 miesięcy nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku bieżącego i za używanie pierwszej karty Visa Business Elektron. Oferuje również do 50 tys. zł kredytu na dowolny cel.

Może to być standardowy kredyt udzielany do 5 lat lub limit w rachunku bieżącym. Bank oferuje również leasing samochodu o wartości do 120 tys. zł. Usługi dla firm rozpoczynających działalność, których roczny obrót ze sprzedaży nie przekracza 8 mln zł, wprowadził do oferty również Citi Handlowy. W ramach "CitiBusiness na Start" przedsiębiorstwa, które na rynku istnieją krócej niż rok, mogą otrzymać 10 tys. zł kredytu w formie karty kredytowej z 54-dniowym okresem bezodsetkowym. Citi zachęca dostępem do największego w Polsce programu rabatowego, który obejmuje ponad 2,5 tys. sklepów i punktów usługowych oraz wymaganą spłatą bieżącego zadłużenia tylko w 3,42 proc.

Konto z rabatem

Oferta "CitiBusiness na Start" to również konto firmowe, za które nie trzeba będzie płacić przez pierwszych 6 miesięcy. Później opłata będzie wynosiła od 0 do 20 zł w zależności od średniego miesięcznego salda. Pakiet zapewnia bezpłatne przelewy przez internet do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i urzędu skarbowego. Do standardów należą już bezprowizyjne wypłaty gotówki w sieci bankomatów. Klienci Citi Handlowego mają do dyspozycji sieci Euronet i eCard. Mają też możliwość otworzenia firmowego konta oszczędnościowego.

Oszczędności do 50 tys. zł są na nim oprocentowane 3,65 proc., powyżej - 4,65 proc. w skali roku. Nowe rachunki...

Wydanie: 2/2008, FINANSE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail