Szlakiem cystersów

Pięć małopolskich obiektów - w Krakowie, Szczyrzycu, Ludźmierzu, Trybszu i Jodłowniku - może znaleźć się na turystycznym szlaku cysterskim prowadzącym przez całą Polskę, który zostanie przedstawiony do dofinansowania przez Unię Europejską.
Nowy szlak ma być wytyczony do wiosny 2012 r. i prowadzić przez Wielkopolskę, Dolny Śląsk, Opolszczyznę, Śląsk i Małopolskę.
Celem projektu jest budowa infrastruktury turystycznej, która pozwoli stworzyć
i promować jedną wspólną biegnącą przez kilka województw trasę turystyczną. Zakłada się, że w ramach projektu powstanie spójne oznakowanie dróg i obiektów pod marką "Szlak cystersów w Polsce". Obiekty te zostaną przystosowane do obsługi ruchu turystycznego poprzez przygotowanie infrastruktury turystycznej: parkingi, punkty recepcji turystycznej, kioski informacyjne oraz urządzenia sanitarne. Uzupełnieniem dla działań inwestycyjnych ma być kampania promocyjna.Wydanie: 3/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail