Sopocki Sheraton otwarty

10 lipca oficjalnie otwarto obiekt wchodzący w skład sieci Starwood w Polsce: Hotel Sheraton Sopot, Conference Center & Spa. Dysponujący 189 pokojami obiekt jest własnością Centrum Haffnera - konsorcjum, w skład którego wchodzi PKO Bank Polski, NDI, Gmina Miasta Sopot, a zarządzany jest przez Starwood Hotels & Resorts Worldwide Inc. pod marką Sheraton.

Nowy hotel usytuowany jest w samym sercu Sopotu, tuż przy plaży, w sąsiedztwie sopockiego molo i deptaku przy ul. Monte Cassino. Poza wygodnymi pokojami i apartamentami, w ofercie hotelu znajduje się również 24-godzinna obsługa room service oraz czynny całą dobę concierge. W kwietniu 2009 r. hotel Sheraton Sopot, Conference Center & Spa rozszerzy swoją ofertę o największe na polskim wybrzeżu centrum konferencyjne dysponujące 4 tysiącami metrów kwadratowych powierzchni, restauracją, barem, SPA i centrum fitness. Centrum konferencyjne będzie oferowało salę balową o powierzchni 400 mkw., która pomieści 280 osób na uroczystej kolacji oraz aulę multimedialną o powierzchni 560 mkw., która ugości 600 osób w ustawieniu teatralnym. Hotel będzie również dysponował dodatkowymi 6 salami na spotkania dla mniejszych grup. Atrakcją hotelu będzie ekskluzywne SPA i fitness center pozwalające gościom na całkowite odprężenie zarówno fizyczne, jak i umysłowe, oferując profesjonalne usługi i zabiegi. Hotel Sheraton Sopot, Conference Center & Spa zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów.

Wydanie: 3/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail