Nowe trzy gwiazdki w Gdyni

Hotton, nowy obiekt noclegowy dysponujący 147 miejscami noclegowymi, który ubiega się obecnie o skategoryzowanie na hotel o standardzie trzech gwiazdek, został otwarty 20 czerwca 2008 roku w Gdyni. Hotton wzbogaci bazę noclegową Gdyni do 1433 łóżek. Hotton ma zostać skategoryzowany na obiekt o standardzie trzech gwiazdek. Obecnie Gdynia dysponuje 12 skategoryzowanymi hotelami dysponującymi 1286 miejscami noclegowymi. Pięć obiektów ma dwie gwiazdki (376 miejsc noclegowych), cztery - trzy gwiazdki (635 miejsc noclegowych), zaś dwa jedną gwiazdkę (91 miejsc noclegowych). Obiektem posiadającym najwyższy w mieście standard jest czterogwiazdkowy hotel Nadmorski (184 miejsca noclegowe). Największym hotelem portowego miasta jest należący do sieci Orbis SA hotel Gdynia mający 468 łóżek. Jednak w najbliższej przyszłości obiekt ma zostać zburzony, a na jego miejscu mają powstać dwa hotele ekonomiczne marki Ibis i Etap.

Hotel Hotton w Gdyni to nie tylko 147 nowych miejsc noclegowych, ale i dodatkowe lokale gastronomiczneWydanie: 3/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail