Travel Polska szkoli w sprzedaży

Tematowi "Jak skutecznie zwiększyć sprzedaż ofert turystycznych" zostały poświęcone kolejne edycje szkoleń sprzedażowych, jakie Grupa Travel Polska zorganizowała dla swoich biur zrzeszonych. Ich uczestnicy zapoznali się m.in. z zagadnieniami związanymi z prowadzeniem rozmów telefonicznych z klientami, nawiązywaniem kontaktu z klientem, docieraniem do potrzeb klientów czy przygotowaniem i prowadzeniem prezentacji handlowe.

Szkolenie prowadził trener Krzysztof Mika. Treningi i ćwiczenia zostały specjalnie przygotowane i dostosowane do potrzeb i specyfiki branży turystycznej, dzięki czemu uczestnicy zyskali praktyczną wiedzę na temat profesjonalnej obsługi w biurze podróży. Z uwagi na duże zainteresowanie, jakim cieszyła się ta edycja szkoleń wśród biur podróży, Grupa Travel Polska planuje zorganizowanie podobnych szkoleń w niedalekiej przyszłości.Szkolenia dla sprzedawców (także i ofert zimowych) prowadził trener Krzysztof Mika
Wydanie: 3/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail