Krzysztof Gerula odszedł z Orbis SA

Z dniem 11 czerwca br. rezygnację ze stanowiska I wiceprezesa zarządu spółki Orbis SA złożył Krzysztof Gerula. Nie podał przyczyn swojej decyzji. Podczas pożegnalnego spotkania, które odbyło się w połowie czerwca w warszawskim Novotelu Centrum, ciepłych słów nie szczędzili Krzysztofowi Geruli przyjaciele, współpracownicy i przedstawiciele obecnego rządu, m.in. Katarzyna Sobierajska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Krzysztof Gerula jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Od 1972 r., niemal od początku swojej kariery zawodowej, pracował w Orbisie. Przez sześć lat (1978-1984) był dyrektorem ośrodka informacyjnego we Francji. W latach 1989-2000 pełnił liczne funkcje w krajowych i zagranicznych organizacjach turystycznych, między innymi wiceprezydenta Światowej Federacji Zawiązków Biur Podróży - UFTAA, wiceprzewodniczącego Rady Naczelnej Polskiej Izby Turystyki - PIT, członka Rady Dyrektorów Bałtyckiej Komisji Turystycznej - BTC, przedstawiciela PIT w ECTAA - Europejskiej Federacji Związków Biur Podróży oraz przedstawiciela Polskiego Zrzeszenia Hoteli w HOTREC - Europejskim Zrzeszeniu Hotelarzy i Restauratorów. W lutym 2003 r. został powołany w skład Rady Polskiej Organizacji Turystycznej, a od maja 2004 r. jest jej przewodniczącym. Był członkiem zarządu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych. Jako pierwszemu wiceprezesowi zarządu Orbis SA podlegały mu: zarządzanie korporacyjne, public relations - komunikacja korporacyjna, relacje inwestorskie oraz sprawy prawne.Podczas pożegnania odchodzącego z Orbis SA po 36 latach pracy Krzysztofa Geruli były I wiceprezes hotelarsko-turystycznej spółki zaprezentował przedstawioną z dużym przymrużeniem oka swoją biografię w 36 obrazachWydanie: 3/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail