Co z tym wyruszamy.pl?

Co ma wspólnego Rainbow Tours i Heden Finance? Wspólne interesy? Nie, strona wyruszamy.pl. Mająca być, jak zapowiadano, głównym kanałem sprzedaży spółki Rainbow Tours, nie działa.
Serwis był jednym z kluczowych kanałów dystrybucji produktów Rainbow Tours. Dziś, po wpisaniu adresu w przeglądarce, naszym oczom ukazuje się... logo Heden Finance oraz informacja, że strona jest w budowie.


Nie tak dawno podobną przypadłość okazywał adres empik.com, który przez jakiś czas zamiast popularnego sklepu internetowego, zawierał ogłoszenie o możliwości kupna domeny. Mówiono wtedy o możliwym ataku hakerów. Najprawdopodobniej jednak ktoś zapomniał zapłacić za używanie domenyÉ I choć początkowo wydawało się, że w opisywanym przypadku może być podobnie - sprawa jest bardziej złożona.
Atak hakerów wykluczyła zdecydowanie w rozmowie z nami Anna Bębnowska z działu marketingu Rainbow Tours. Zresztą jej zdaniem wszystko jest w porządku.

Owszem, wyruszamy.pl już się nam przed oczyma nie pojawi. Powinniśmy jednak zostać przekierowani na travelovo.pl, stronę portalu, z którym wyruszamy.pl miało się połączyć. Ale jakoś tak po cichu? Bez naturalnego w takim przypadku medialnego szumu?
Rozmowa kończy się apelem o... podesłaniu tekstu informacji przed publikacją. W celu zapoznania się oczywiście.
Poprosiliśmy pracowinków firmy PR, obsługującej Rainbow Tours o oficjalny komentarz. Mimo że sprawa ujrzała światło dzienne kilka tygodni temu - do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi.Wydanie: 5/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail