Warszawa: Linie turystyczne mają być atrakcyjniejsze

Oferta warszawskich linii turystycznych będzie odświeżona. W autobusach mają pojawić się przewodnicy, powstać mają także nowe trasy.
Miasto sprawiało wrażenie, że brakuje mu pomysłu na linie turystyczne. Mająca być jego wizytówką linia autobusowa 180 wykorzystywana była przez warszawiaków jako normalny środek transportu. Teraz ma się to zmienić. Wszystkie linie turystyczne mają być teraz zarządzane przez jedną instytucję - Zarząd Transportu Miejskiego. We wszystkich mają się pojawić przewodnicy, co do tej pory było rzadkością. Jest też pomysł na nowe trasy, na przykład śladami Powstania Warszawskiego. Wkrótce ma zostać ogłoszony przetarg na obsługę linii, a wyłoniona w nim firma musiałaby sprowadzić do stolicy specjalne autobusy, na przykład piętrusy.Wydanie: 5/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail