Tarnów: Zaproszenie na konferencję

Ndniach 21-23 listopada w tarnowskim Crystal Parku odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Nauczycieli Szkół Turystycznych. Hasło spotkania brzmi: "Sukces Twojego ucznia - Twoim sukcesem".
W konferencji wezmą udział specjaliści z zakresu turystyki, egzaminatorzy oraz przedstawiciele Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.


Główne tematy, jakie zostaną podczas niej poruszone, dotyczą przede wszystkim egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Zaprezentowana zostanie analiza wyników egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie technik obsługi turystycznej.
W ramach konferencji odbędą się również warsztaty z zakresu tworzenia produktu turystycznego oraz dydaktyki nauczania marketingu w turystyce.


Organizatorem spotkania jest Europejskie Centrum Edukacyjno-Usługowe. Patronat nad konferencją objęła redakcja "Rynku Turystycznego". Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie http://eceu.malopolska.pl/ w zakładce aktualności.Wydanie: 5/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail