Poznań: Tour Salon już wkrótce

Wdniach 16-18 października br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 19 edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON.
Oprócz tradycyjnej już prezentacji regionów, państw, organizacji turystycznych, hoteli itp. w specjalnej strefie
"WySPA Zdrowia" przedstawią swoją ofertę sanatoria, uzdrowiska, obiekty SPA oraz wellnes. W strefie "Turystyka biznesowa" przedstawi się branża MICE, a w "Extreme" organizatorzy eventów i aktywnej turystyki.
Krajem Partnerskim tegorocznych Targów jest Norwegia. Najważniejszym punktem specjalnego programu, przygotowanego przez ambasadę Norwegii będzie workshop, podczas którego polskim biurom podróży i touroperatorom przedstawione zostaną najnowsze oferty turystyczne.
Łódź zaś będzie polskim regionem partnerskim. Prezentacja miasta będzie związana z jego kandydaturą do miana Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku.Wydanie: 5/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail