Kraków: Park Inn w 2009 r.

Grupa Rezidor planuje w pierwszym kwartale przyszłego roku otwarcie hotelu Park Inn w Krakowie. Park Inn jest drugą co do wielkości marką w portfolio grupy, skierowaną do klienta biznesowego. Obecnie to 100 hoteli (czynnych lub powstających) z 17 400 pokoi.
Krakowski hotel powstaje w centrum miasta, w pobliżu Centrum Kongresowego przy rondzie Grunwaldzkim.


Obiekt będzie miał sześć kondygnacji. Do dyspozycji gości oddane zostaną 152 pokoje, w tym cztery typu Super Suites i 12 Junior Suites. Na życzenie klientów dostępne będą pokoje dla niepalących oraz
z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Hotelowa restauracja o powierzchni ponad 215 mkw. przeznaczona będzie dla 120 osób. Oddana do użytku zostanie także sala balowa przeznaczona do organizacji firmowych przyjęć. W obiekcie powstaną również trzy sale konferencyjne z możliwością łączenia powierzchni oraz centrum biznesowe.
Projekt architektoniczny hotelu powstał w krakowskiej pracowni Ovotz Design Lab, we współpracy z GD&K Consulting i architektem Jurgenem Mayerem. Autorem projektu hotelowych wnętrz jest pracownia Joi Design z Hamburga.
Wydanie: 6/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail