Pierwszy hotel Hilton Garden Inn w Warszawie

Spółka E-HOTEL SA, członek Grupy Kapitałowej SALWATOR oraz sieć Hilton Garden Inn ogłosiły 3 października inaugurację współpracy na terenie Polski. Najbliższe plany dotyczą budowy czterogwiazdkowego hotelu w Warszawie.
Nowo budowany obiekt przy ul. Sobieskiego w Warszawie będzie drugim, po Rzeszowie, hotelem marki Hilton Garden Inn, który powstanie w kraju. Będzie to obiekt o standardzie czterech gwiazdek, ma mieć 266 pokoi. Hotele budowane pod marką sieci Hilton Garden Inn są głównie skierowane do klienta biznesowo-konferencyjnego. W tym celu m.in. jedno piętro budowanego hotelu zostanie przeznaczone na centrum konferencyjne o powierzchni ponad 400 mkw. Hotel będzie posiadał także centrum rekreacyjne, business centre oraz restaurację i parking.
Otwarcie hotelu jest planowane na 2009 rok. Całością inwestycji zarządza spółka celowa, której 100 proc. udziałowcem jest firma E-HOTEL SA, będąca właścicielem i zarządzająca m.in. marką sieci Hotel System.


Wydanie: 6/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail