Nagroda dla najlepszego centrum IT

Laureatem IV edycji konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej "Na najlepsze centrum informacji turystycznej w Polsce 2008" zostało Tarnowskie Centrum Informacji, pokonując Bielsko-Białą (II miejsce) oraz Warszawę (III miejsce). To nie jedyna nagroda dla tarnowskiej Informacji Turystycznej.
Podczas uroczystych obchodów 45-lecia Informacji Turystycznej w Polsce, w Warszawie zostały wręczone odznaczenia za wybitne osiągnięcia w rozwoju informacji turystycznej w Polsce osobom związanym z informacją turystyczną w całym kraju. Wśród dwudziestu kilku osób odznaczony również został dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji - Marcin Pałach.
Konkurs miał na celu wyłonienie najlepiej działających centrów informacji turystycznej w kraju, podniesienie jakości usług związanych z obsługą turystów, podejmowanie inicjatyw w tworzeniu i rozpowszechnianiu nowych produktów turystycznych oraz zwiększenie zainteresowania władz samorządowych i lokalnych tworzeniem sieci informacji turystycznej. Od ubiegłego roku w konkursie wyłaniana jest trójka laureatów w kategoriach: miasta do 20 tys. mieszkańców, do 75 tys. mieszkańców i powyżej. W tym roku w kategorii miast najmniejszych zwyciężyło Koronowo w kujawsko-pomorskim, pokonując Wadowice i Włodawę, w kategorii miast od 20 do 75 tys. mieszkańców zwyciężyło Mrągowo, pokonując Giżycko i Malbork, natomiast w kategorii miast największych zwyciężył Tarnów. 

Wydanie: 7/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail