Prezes zakochany w Tatrach

rt_2008_12-21.jpgPoprosiliśmy Andrzeja Saję, prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki SA, by zechciał być bohaterem grudniowego numeru "Rynku Turystycznego". Pan Andrzej opowiada o swoich nowelizacjach ustaw, Polskiej Organizacji Turystycznej i... edukacyjnym walorze turystyki Moje początki w branży... ... to styczeń 1998 roku, kiedy rozpocząłem współpracę z wiceprezesem UKFiT Gwidonem Wójcikiem. Z upoważnienia wiceprezesa koordynowałem wiele projektów, w tym przygotowania do realizacji programu PHARE TOURIN III, którego efektem było m.in. wsparcie finansowe UE dla projektów inwestycyjnych w Małopolsce oraz powstanie Polskiej Organizacji Turystycznej. Przygotowaliśmy także pierwszą nowelizację ustawy o usługach turystycznych wprowadzającą zezwolenia na działalność turystyczną w miejsce koncesji.


Moim największym osiągnięciem zawodowym jest...

... praca w zespole, który przygotował reformę zarządzania turystyką w Polsce na wzór krajów Unii Europejskiej. Współpraca z ekspertami UE zaowocowała powstaniem projektu ustawy o POT, która została uchwalona w 1999 r. przez Sejm głosami posłów wszystkich klubów parlamentarnych. Efektem reformy było przeniesienie działu turystyki do...

Wydanie: 8/2008, SYLWETKA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail