Amadeus przekonuje także hotelarzy

Amadeus, dostawca technologii i rozwiązań dystrybucyjnych dla branży turystycznej, poinformował, że liczba obiektów oferowanych przez ich globalny system dystrybucji (GDS) osiągnęła sumę 80 tysięcy. W ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy liczba rezerwacji hotelowych w ramach Amadeus wzrosła o 7,4 proc.
Amadeus odnotował znaczący wzrost liczby niezrzeszonych hoteli i mniejszych sieci w ramach GDS. W ostatnim czasie do GDS Amadeus przystąpiło ponad 500 hoteli za pośrednictwem Hotel-Net.it oraz 200 hoteli z Kuby, dzięki umowie dystrybucyjnej z kubańskim ministerstwem turystyki. Amadeus podpisał również umowy z Boscolo w Europie, Yatrą w Indiach i Derbysoft w Chinach, dzięki którym w systemie pojawią się kolejne obiekty zazwyczaj nieobecne w GDS.
- W systemie Amadeus reprezentowanych jest już ponad 230 sieci hotelowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby osób podróżujących służbowo - powiedział Jean de Durfort, menedżer ds. dystrybucji Amadeus.Wydanie: 8/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail