Nowe kierunki podyplomowe

Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza przy współpracy branżowej Polskiej Akademii Gościnności w Krakowie przy wsparciu środków z Unii Europejskiej zorganizowała pilotażowe studia podyplomowe. Nauka na kierunkach Zarządzanie hotelami Wellness i SPA, Nowoczesne rozwiązania informatyczne w działalności firm branży turystycznej oraz Informatyka - Grafika XXI w. w turystyce.


Studia są w 80% finansowane przez Unię Europejską. Nabór na pierwszy semestr rozpoczyna się w lutym. Planowane są dwa nabory na jednoroczne cykle.
Na kierunku Zarządzanie hotelami Wellness i SPA studenci otrzymają wiedzę potrzebną przy nowoczesnym zarządzaniu w tzw. nowym hotelarstwie. Studia mają dać wiedzę i narzędzia do efektywnego prowadzenia obiektów zarówno w miejscowościach zdrojowych, jak i innych destylacjach.
Kierunek Informatyka - Grafika XXI w. w turystyce przeznaczony jest m.in. dla grafików i pracowników reklamy i promocji. Ma on dać im wiedzę o skutecznym kreowaniu graficznym marki, tworzeniu folderów, stron internetowych itp., dla wszystkich rodzajów produktów turystycznych.
Nowoczesne rozwiązania informatyczne w działalności firmy branży turystycznej przeznaczone są dla osób chcących zyskać wiedzę i umiejętności w posługiwaniu się nowoczesnymi narzędziami w obsłudze i wyszukiwaniu ofert dla klientów. zab
Wydanie: 9/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail