Nowa usługa foliowania bagażu na Okęciu

W Porcie Lotniczym im. F. Chopina w Warszawie uruchomiono usługę foliowania bagażu. Umożliwia ona pasażerowi dodatkowe zabezpieczenie bagażu rejestrowanego (oddawanego podczas odprawy biletowo-bagażowej) przed ewentualnym uszkodzeniem. Bagaż zostaje szczelnie owinięty specjalną folią. Jest to usługa dobrowolna.
Foliowanie zabezpiecza również bagaż przed ewentualnym otwarciem w przypadku zepsucia się zamków lub zatrzasków, a także przed naruszeniem przez osoby niepożądane. Po przylocie do celu podróży pasażer będzie w stanie stwierdzić, czy bagaż nie został naruszony. System stosowany na warszawskim lotnisku - "A-500camp" - poza zabezpieczaniem walizek standardowych rozmiarów pozwala również na foliowanie bagaży o niestandardowych wymiarach, takich jak np. kije golfowe, deski surfingowe itp. Usługa foliowania bagażu kosztuje 25 zł za sztukę i wykonywana jest od ręki. Na lotnisku znajdują się dwa stanowiska do foliowania. Jedno umiejscowione jest w strefie T1 Terminalu - w hali ogólnodostępnej, na poziomie odlotów, przy schodach ruchomych prowadzących na antresolę (po lewej stronie). Drugie znajduje się w strefie T2 Terminalu - w hali ogólnodostępnej, na poziomie odlotów, po prawej stronie (przy północnej ścianie). Usługę foliowania wykonuje firma SI.BA Polska Sp. z o.o. SI.BA jest częścią grupy funkcjonującej na międzynarodowym rynku od 1984 r. W Europie świadczy swoje usługi na 19 lotniskach.Wydanie: 10/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail