Lotnisko 2009

II konferencja LOTNISKO 2009 odbywająca się 12 lutego w Warszawie poświęcona była budowie i modernizacji lotnisk w Polsce. Podjęto próby analizy bezpieczeństwa ruchu lotniczego, dyskutowano na temat organizacji ruchu lotniczego podczas EURO 2012. Zaprezentowano również nowoczesne systemy wspomagające bezpieczeństwo.

Dużo miejsca poświęcono kwestiom finansowania budowy, rozbudowy, wyposażenia lotnisk i infrastruktury około- lotniskowej w latach 2009-2012. Podczas spotkania przedstawiono również postępy prac nad budową linii kolejowej łączącej dworzec Warszawa Zachodnia z Okęciem. W spotkaniu udział wzięli m.in. prezesi Portu Lotniczego Poznań-Ławica, Portu Lotniczego we Wrocławiu, Portu Lotniczego w Gdańsku, którzy przybliżyli uczestnikom konferencji agendę modernizacji lotnisk, a także codzienne problemy, jakie się z tym wiążą.Wydanie: 10/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail