Nowy szef Travelport GDS w naszym regionie

Nowym szefem Travelport GDS na Europę Północno-Wschodnią został Marcin Pilarski. Travelport GDS, światowy system globalnej dystrybucji, do którego należą takie marki, jak Galileo czy Worldspan, jest dostawcą danych dla internetowych i tradycyjnych firm branży turystycznej w ponad 145 krajach.

Travelport GDS należy do Travelport, jednego z największych dostawców usług IT w branży turystycznej. Podległym sobie regionem Polski Marcin Pilarski będzie zarządzał z nowego centrum w Warszawie, obejmującym zarówno markę Galileo jak i Worldspan w Polsce i krajach bałtyckich. Pilarski dotychczas kierował firmą Galileo Polska. Wcześniej pełnił różne funkcje menedżerskie w renomowanych firmach branży turystycznej, m.in. na stanowisku dyrektora zarządzającego spółki Ann Rent a Car na terenie Polski i Czech.

Wydanie: 10/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail