Stoiskowe dylematy

Kontynuując rozpoczętą w styczniowym numerze "Rynku Turystycznego" tematykę targową, tym razem zajmiemy się kolejnym problemem, przed jakim stanie przyszły wystawca. Kiedy już sporządzimy nasz plan udziału w targach i wybierzemy imprezy, w których chcemy uczestniczyć, pojawia się pytanie: jakie zbudować stoisko


rt_2009_02-4.jpgBudget Frame jest to system ram plakatowych. Nie daje on jednak tak szerokich możliwości jak Flexiframe.
rt_2009_02-44.jpgSnapUp to system ścianek reklamowych PopUp. Pozwalają one tworzyć tło konferencji, stoiska promocyjne, a nawet całe stoiska targowe. System pająkowy SnapUp pozwala budować ścianki reklamowe, wieże reklamowe, lady informacyjne, stojaki na ulotki.
rt_2009_02-17.jpg
Flexiframe to panelowy system wystawienniczy. Jego koncepcja opiera się na wykorzystaniu ram plakatowych i profili. Zrobione ramy można łączyć uzyskując dowolne kształty. Pozwala to tworzyć stojaki reklamowe, ścianki reklamowe, a nawet całe stoiska targowe. Jest to system mobilny i pozwala na łatwy montaż, demontaż, przechowywanie oraz transport.
Odpowiedź na nie jest bardzo prosta i brzmi: dostosowane do naszych możliwości finansowych. W przypadku samodzielnego udziału w targach (o możliwościach udziału kolektywnego lub jako współwystawca pisaliśmy miesiąc temu), najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z gotowej oferty organizatora. Niemal zawsze mamy możliwość wykupienia powierzchni wraz z zabudową.Wydanie: 10/2008, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail