Konkursy Polskiej Organizacji Turystycznej

Oficjalne otwarcie VII edycji konkursu "Na najlepszy produkt turystyczny" nastąpiło 3 marca. Zainaugurowano również konkurs Komisji Europejskiej "Na najlepszą europejską destynację EDEN" i "Pamiątka z Polski". Organizatorem wszystkich imprez jest Polska Organizacja Turystyczna.
- Celem konkursu na "Najlepszy produkt turystyczny" jest wskazanie powiązań zarówno walorów, jak i atrakcji turystycznych w sposób czysto komercyjny, czyli możliwy do sprzedaży - podkreśla Cezary Molski, wicedyrektor Departamentu Współpracy Regionalnej POT. - Bo czym jest promowanie atrakcji, których kupić nie można ani na poziomie lokalnym, ani regionalnym i nie mogą przynieść konkretnego zysku społeczności lokalnej - dodaje.
- Szlak turystyczny województwa śląskiego jest przykładem szczególnego certyfikatu POT, pokazujemy na tym konkretnym przypadku, że promocja może się wiązać bezpośrednio ze sprzedażą - zauważa Molski. - Bardzo zależy nam, żeby tych produktów w różnych grupach turystyki było jak najwięcej - dodaje.

Wydanie: 11/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail