Na dwoje babka wróżyła

Zdecydowana większość osób, które odpowiedziały na naszą sondę twierdziła, że zainteresowanie turystyką krajową wzrośnie. W przypadku osób uważających, że ten wzrost nie nastąpi oraz wybierających odpowiedź "trudno powiedzieć", wynik był dokładnie taki sam i wyniósł 13,9 proc. Patrząc na zmiany cen wyjazdów zagranicznych wydaje się, że faktycznie turystyka krajowa może odzyskać względy polskich turystów. Rzecz w tym, czy ci z nich, którzy nie pojadą nad ciepłe morze, zdecydują się w ogóle na wyjazd? Zwłaszcza że również ceny krajowe idą w górę, choć oczywiście w znacznie mniejszym stopniu niż ceny za granicą. Idąc tym tropem postanowiliśmy dowiedzieć się jak Państwo oceniają tę sytuację. Dlatego nasze kolejne pytania dotyczyły wyjazdów zagranicznych oraz najpopularniejszych w tym sezonie kierunków wyjazdów.

rt_2009_03-23.jpg

Wydanie: 11/2008, SONDA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail