Dla latających kobiet

Stale rośnie popularność ofert i produktów dedykowanych do ściśle określonych grup odbiorców. Mamy więc propozycje dla singli, osób starszych itp. W ten nurt wpisuje się uruchomienie pierwszego w Polsce portalu rezerwacji biletów lotniczych dla kobiet - Samolotka.pl.


Portal opiera się na systemie rezerwacyjnym Galileo by Travelport. Do dyspozycji klientek jest również zespół konsultantów odpowiedzialnych za obsługę rezerwacji internetowych oraz telefonicznych firmy TravelOVO, należącej do Grupy Rainbow Tours SA. - Ze względu na brak czasu i wielość zadań, które stoją przed współczesnymi kobietami, panie coraz częściej wykorzystują Internet, aby dokonywać zakupów, płatności, zdobywać informacje - mówi Iza Ziemińska, współwłaścicielka portalu - ale ciągle jest wiele kobiet, które zwyczajnie się go boją.

Chcemy je przekonać, że rezerwowanie biletów lotniczych jest bezpieczne i łatwe i może być pierwszym krokiem do spełnienia podróżniczych marzeń, które czasem przychodzą do głowy każdej kobiecie. Dlatego nasz serwis krok po kroku tłumaczy, jak zarezerwować bilet.Wydanie: 11/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail