Nowy dyrektor Club & Travel


Od 1 kwietnia 2009 r. dyrektorem generalnym biura podróży Club & Travel została Barbara Dziedzic, ekspertka w zakresie optymalizacji podróży służbowych firm. Organizatorka podróży z wykształcenia i zawodu, turystka z zamiłowania. W ciągu 25-letniej kariery zawodowej zawsze zajmowała się turystyką. Przez 13 lat pracowała w PLL LOT. Swoje doświadczenie w turystyce korporacyjnej zebrała zarządzając przez 12 lat Bankowym Biurem Podróży Travelbank.


Specjalizuje się w realizacji imprez specjalnych, ze szczególnym uwzględnieniem wyjazdów, których głównym punktem programu są ważne wydarzenia sportowe, takie jak: mecze piłkarskie, wyścigi Formuły 1. Absolwentka Ekonomiki Turystyki SGPiS (obecnie SGH), Podyplomowego Studium Turystycznego SGPiS, a także Podyplomowego Studium Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych Collegium Civitas.

Do sukcesów zawodowych Barbara Dziedzic zalicza wdrożenie w biurze podróży pierwszego w Polsce certyfikatu ISO 9001, otrzymanie Nagrody "Globus" Polskiej Izby Turystyki za propagowanie nowatorskich rozwiązań oraz wyróżnienie przez Businessman Magazine tytułem "Perełka Biznesu". Jest założycielką i prezeską Luksusowego i Elitarnego Klubu Turystyki Kobiecej "LEKTYKA".

Wydanie: 12/2008, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail