Wyniki INTERFERI

Spółka INTERFERIE SA ogłosiła swoje wyniki za pierwszy kwartał br. Jak wynika z opublikowanych danych, przychody firmy były o ponad 2 mln złotych wyższe w porównaniu z pierwszym kwartałem zeszłego roku. W 2008 roku spółka zanotowała przychód w wysokości 6 mln 457 tys. złotych, w tym roku jest to już 8 mln 586 tys. złotych.

Dużą rolę odegrała wysoka frekwencja w ośrodkach INTERFERII SA, która w czasie od stycznia do końca marca wyniosła średnio 51,5 proc. i była aż o 14 proc. wyższa w porównaniu z zeszłym rokiem.
- Zysk był także wynikiem wysokiego kursu euro, który przełożył się na dobre wyniki sprzedaży - mówi prezes zarządu Adam Milanowski. - Z drugiej strony to, co zapewniło nam dobre przychody w części operacyjnej, odbiło się stratą w części finansowej (...). Zarząd firmy spodziewa się, że drugi kwartał będzie dla INTERFERII jeszcze lepszy - przede wszystkim w związku ze spodziewanym, zwiększonym ruchem turystycznym z Niemiec.

Wydanie: 1/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail