Wczasy w Sierra Leone?

Sierra Leone staje się stopniowo coraz popularniejszym kierunkiem wycieczek dla turystów z Wielkiej Brytanii. Niedawno podróż do tego afrykańskiego kraju odbył były premier Tony Blair, co znacznie zwiększyło popularność tego miejsca. Oferta jest przeznaczona dla turystów, którzy poszukują przygód.


Przykładowa oferta to 10. dniowa wycieczka, w ramach której zwiedza się między innymi rezerwat na wyspie Tiwai i stolicę - Freetown. Ta ostatnia była jeszcze w 2002 roku sceną krwawych walk podczas toczącej się w tym kraju przez wiele lat wojny domowej. Wspomniana impreza kosztuje 2,285 funtów. Cena obejmuje przelot, zakwaterowanie, wyżywienie i usługi przewodnickie. - Sierra Leone znajduje się w wąskiej grupie kierunków o dużym potencjale rozwojowym - twierdzi Peter Eshelby, specjalista Undiscovered Destinations, firmy specjalizującej się w podróżach w mało znane miejsca, oferującej między innymi właśnie wyjazdy do Sierra Leone.

Niedawne pole walki obecnie staje się miejscem wypoczykuWydanie: 1/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail