LATO w nowej hali

Warszawskie Targi LATO, które odbyły się 24-26 kwietnia, po raz pierwszy przyjęły gości i wystawców w nowej hali. Nowy obiekt jest zdecydowanie wygodniejszy i większy od dotychczas używanej hali na warszawskiej AWF. Nie było więc problemu z ulokowaniem 380 wystawców, co stanowi największą liczbę w historii targów. Pośród nich było 15 gości z zagranicy.
Regionem Partnerskim tegorocznej edycji Targów LATO było województwo lubelskie, które prezentowało swoje atuty zarówno turystyczne jak i kulinarne. Jak zawsze na takiej imprezie nie zabrakło rozmaitych nagród i wyróżnień. W konkursie na Najlepszą ofertę ekspozycyjną polskiego regionu w ramach LATO 2009 organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną oraz Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o. nagrodzone zostały stoiska: Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Sądeckiej Organizacji Turystycznej, Śląskiej Organizacji Turystycznej. Niestety, nowa, niewątpliwie wygodna hala ma w stosunku do starej lokalizacji jedną bardzo dużą wadę - dojazd.


Dotarcie z centrum Warszawy na ulicę Marsa, gdzie znajduje się nowa lokalizacja potrafiło zająć nawet 2 godziny. Tak długi czas dojazdu jest nie tylko kłopotliwy dla wystawców, ale również dla zwiedzających, których było zdaniem wystawców mniej, choć na wrażenie takie mogło wpłynąć również dużo większe pomieszczenie. Sadząc po trwających w okolicy remontach dróg, jest szansa na poprawę tej sytuacji.

Wydanie: 1/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail