Nowości w Polferries

Od końca kwietnia wszyscy klienci Polferries mogą dokonywać zakupów biletów promowych do Skandynawii przez internet. Operacji zakupu biletu na wszystkie połączenia promowe kołobrzeskiego armatora promowego można dokonywać w systemie on-line bezpośrednio przez firmową stronę internetową.


W ramach specjalnej promocji kupując bilety w systemie on-line otrzymują obecnie rabat w wysokości 100 koron (SEK lub DKK). Oferta wycieczek morskich Polferries w obrębie Morza Bałtyckiego i Skandynawii wzbogaciła się o 9 nowych propozycji. Po kilku latach przerwy Polferries ponownie organizuje wycieczkę na Gotlandię na początku sierpnia, w trakcie trwającego tam tygodnia kultury średniowiecznej.


Wprowadzono dwie nowe wycieczki po fiordach norweskich "Fiordy Norweskie - podróż marzeń" oraz "Norweskie Fiordy - Oslo, Bergen, Stavanger". Kolejną propozycją są wycieczki "Magia Laponii - dziewiczej krainy za kołem polarnym" oraz "Lofoty i wiele więcej". Dla tych, którzy cenią sobie piękno dziewiczej przyrody, przygotowano wycieczkę "Dookoła Islandii". Z myślą o najmłodszych turystach i miłośnikach doskonałej rozrywki przygotowano wycieczki do Królewskiego Parku Bakken pod Kopenhagą - najstarszego parku rozrywki w Europie. (N.W.)

Wydanie: 2/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail