Nowoczesny i największy

W australijskim Melbourne zostanie wybudowany hotel Crown Metropol. Będzie to największy hotel w Australii. Został on zlokalizowany naprzeciwko Melbourne Exhibition Centre. Obiekt liczący 658 pokojów został zaprojektowany w futurystycznym stylu. Goście korzystający z apartamentów będą mieli widok na panoramę miasta lub zatokę.


Na 28 piętrze zostanie zlokalizowane jedyne w Melbourne "sky-high" Day Spa. Piętro wyżej zostanie umieszczony Sky Bar, otwarty również dla gości z miasta. Zdaniem projektantów hotel stanie się jednym z symboli Melbourne. Sala konferencyjna będzie mogła pomieścić 300 osób. Szacowany koszt inwestycji to 300 mln dolarów australijskich (ok. 150 mln funtów). Nowa inwestycja wpisuje się w rozwój Melbourne jako jednej z najbardziej perspektywicznych destynacji turystycznych i jest kolejną z serii światowych hoteli pięciogwiazdkowych. W tym roku są to również Hilton South Wharf, InterContinental The Rialto.
Wydanie: 2/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail