Urlop z relaksem w tle

Oferty SPA są coraz bardziej sprofilowane i dopasowywane do konkretnej grupy odbiorców. Klientami tego typu ośrodków są osoby o dochodach powyżej średniej. Jest więc to grupa klientów bardzo atrakcyjna.


rt_2009_06-22.jpg


Zaproponowanie pobytu dłuższego niż tygodniowy wymaga dobrze przemyślanej i kompletnej oferty. Z tego względu liczba ośrodków mogących zaproponować prawdziwe wczasy SPA jest znacznie mniejsza niż ilość tych, które mogą zapewnić interesujący pobyt np. weekendowy. Powraca tu kwestia braku ujednoliconej nomenklatury i braku standaryzacji w tym segmencie usług turystycznych. W przypadku tak długiego pobytu same zabiegi upiększające czy prozdrowotne nie wystarczą, choćby były na najwyższym poziomie.


Oferta musi zawierać również propozycje różnych form aktywności. Szczególnie trudno jest skomponować ofertę rodzinną, gdyż trzeba w niej pogodzić oczekiwania dorosłych i dzieci, które (pomimo pojawiających się ofert) nie są typowymi klientami SPA. W tej sytuacji zadaniu organizacji wczasów SPA podołać mogą tylko obiekty będące ośrodkami z prawdziwego zdarzenia.


Pakiety ogólne

Pakiet: Lato w Winnicy Długość pobytu: 6 noclegów Cena od: 1602 zł

Pakiet obejmuje m.in.: 300 zł/os. na wyżywienie a la carte, 500 zł/os. do wykorzystania na zabiegi w SPA, po dwa różne zabiegi na twarz, ciało, masaż kręgosłupa i Nordic Walking, wędkowanie (jezioro Forbin) (Kujawsko-Pomorskie)

Pakiet: Relaksujący Długość pobytu: 7 dni (6 noclegów) Cena od: 1750 zł
Pakiet obejmuje m.in.: możliwość doboru diety, zabieg na twarz, peeling całego ciała, 2 masaże Anti-Stress, masaż relaksacyjny, 2 seanse w kapsule Dermalife. (Pomorskie)

Pakiet: Wakacje Długość pobytu: 7 dni Cena od: 1760 zł Pakiet obejmuje m.in.: opiekę animatora, gry i zabawy - "Mały Picasso", "Poszukiwacze Skarbów", "Poławiacze Pereł", "wideoteka najmłodszego człowieka", rodzinny turniej gry w kręgle wraz z upominkami, "Taniec z Lidią" - nauka tańca, "Picasso jest w modzie" - warsztaty plastyczne, 1 x grota solna dla każdej osoby, 1 x Nordic Walking dla każdej osoby, 2 x Aqua Aerobic dla każdej osoby. (Zachodniopomorskie)

Pakiety zdrowotne i odchudzające:

Pakiet: AKADEMIA XXL - program leczenia otyłości Długość pobytu: 7 dni Cena od: 1120 zł Pakiet obejmuje m.in.: spotkanie z lekarzem, dietę niskokaloryczną, zajęcia ruchowe na basenie, sali gimnastycznej i w terenie, 2 zabiegi lecznicze dziennie wskazane przez lekarza. (Śląskie)


Pakiet: Efekt...

Wydanie: 2/2009, TURYSTYKA ZDROWOTNA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail