Więcej Londynu z Warszawy

25 października irlandzki przewoźnik Aer Lingus uruchomi połączenie na trasie do Londynu. Aer Lingus uruchomi nowe połączenie do Londynu, na lotnisko London-Gatwick, które jest nową bazą operacyjną irlandzkiego przewoźnika. Rejsy będą odbywały się raz dziennie od poniedziałku do niedzieli. Cena biletu zaczyna się od 125 zł (w jedną stronę z podatkami i opłatami lotniskowymi). Sprzedaż biletów już się rozpoczęła. Londyn jest najpopularniejszym kierunkiem pod względem liczby pasażerów obsługiwanych na warszawskim lotnisku. London-Gatwick będzie trzecim londyńskim portem lotniczym, z którym będzie bezpośrednie połączenie z Warszawy. Obecnie z Warszawy obsługiwane są połączenia do dwóch londyńskich portów lotniczych - Heathrow i Luton, przez dwóch przewoźników tradycyjnych PLL LOT (Heathrow) i British Airways (Heathrow) oraz niskokosztową linię lotniczą Wizz Air (Luton).
14 czerwca Wizz Air zwiększył częstotliwość połączeń na trasie do Londynu o cztery dodatkowe rejsy w tygodniu. Od 26 października dodatkowy rejs w ciągu dnia (siedem dodatkowych rejsów w tygodniu) zaplanował również British Airways.Wydanie: 3/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail