Konferencja w skali makro

Jeszcze kilka lat temu możliwości zorganizowania dużego kongresu w Polsce były bardzo ograniczone. Dotyczyło to szczególnie obiektów zlokalizowanych przy hotelach. Tymczasem turystyka biznesowa jest wyjątkowo atrakcyjną gałęzią branży. I nie chodzi tu tylko o jej niewątpliwie wysoką dochodowość, lecz również o fakt, że jest ona formą ogólnej promocji danego miejsca.

rt_2009_07-8.jpg


W ostatnich latach poprawie uległa sytuacja, jeśli chodzi o obiekty koferencyjno-hotelowe. Tego typu rozwiązanie jest bardzo wygodne dla organizatorów, ponieważ umożliwia skupienie wszystkich usług i świadczeń dla gości w jednym miejscu. Ponadto odpada kłopotliwa, szczególnie w dużych miastach, logistyka związana z dowożeniem i odwożeniem gości z miejsca obrad do miejsc zakwaterowania.


Krajobraz po inwestycjach

Na szczęście w ciągu ostatnich lat powstało szereg obiektów, które spełniają wysokie wymagania, jakie obecnie stawiane są przed tego typu obiektami. W Polsce zainwestowały duże firmy, w tym między innymi Hilton Hotels Corporation. Z tego powodu większość dużych obiektów...

Wydanie: 3/2009, HOTELE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail