Województwo Małopolskie inwestuje w agroturystykę

Województwo Małopolskie stawia na intensywny rozwój agroturystyki. W sierpniu rozpoczyna się kampania informacyjna, przedstawiająca możliwości uprawiania turystyki wiejskiej w regionie. Jesienią uruchomiony zostanie rozbudowany serwis internetowy, przeznaczony dla turystów, którzy chcą wypoczywać na łonie małopolskiej natury. Wszystkie działania mają skłonić Polaków do przyjazdu na małopolską wieś oraz zasmakowania wypoczynku w spokoju i jednocześnie w niedalekiej odległości od wielkich atrakcji turystycznych.


- Celem naszej aktywności w obszarze promocji agroturystyki jest zwiększenie ruchu turystycznego na mniej znanych obszarach Województwa Małopolskiego. Chcemy pokazać, że wypoczynek na łonie natury w gospodarstwach agroturystycznych można połączyć ze zwiedzaniem bardzo licznych atrakcji, które znajdują się w Małopolsce - podkreśla Leszek Zegzda, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego.


W Województwie Małopolskim turyści...


Wydanie: 3/2009, e-TURYSTYKA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail