Jaka będzie zima

rt_2009_08-17.jpgZima to specyficzny okres w branży turystycznej. Dla wielu biur i hoteli położonych w regionach narciarskich jest to czas wysokich obrotów i pełnej mobilizacji. Dla innych chwila oddechu i przygotowania do następnego sezonu. Jednak bez względu na położenie hotele mają szansę ściągnąć gości poprzez dobrze pomyślane pakiety zimowe.


Po wprowadzeniu euro na Słowacji nastąpił względny wzrost atrakcyjności polskiej oferty zimowej. Trudno jednoznacznie ocenić, jak zachowają się polscy turyści najbliższej zimy. Tym bardziej, że obecnie złotówka umacnia się i może okazać się, że oferta naszych południowych sąsiadów choć częściowo odzyska atrakcyjność dla naszych turystów. Z drugiej strony wiele wskazuje na to, że wypoczynek w kraju zaczyna być, z powodów bardziej czy mniej prozaicznych, modny. Być może więc to oferta nie cena - jak było dotychczas - zadecyduje o wyborach naszych turystów. Niestety, okazuje się, że o ile za naszą południową granicą pakiety zimowe najczęściej są już gotowe, w Polsce stosunkowo niewiele hoteli ma przygotowaną ofertę na najbliższą zimę.


Trudno o pakiet

W Polsce znajduje się niewiele regionów dysponujących odpowiednio zintegrowanym produktem turystycznym, który może...

Wydanie: 4/2009, HOTELE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail