eSKY.pl i Bankier.pl

Serwis eSKY.pl rozpoczyna współpracę z jednym największych polskich internetowych serwisów finansowych Bankier.pl. Już wkrótce użytkownicy, bez konieczności opuszczania serwisu Bankier.pl, będą mogli łatwo wyszukiwać i rezerwować bilety lotnicze oraz dokonywać rezerwacji pokoi w hotelach na całym świecie.


Na mocy podpisanej umowy, w serwisie Bankier.pl pojawią się stworzone przez eSKY.pl narzędzia służące do wyszukiwania oraz rezerwowania biletów linii lotniczych, zarówno regularnych, jak i tzw. tanich linii. Udostępniony mechanizm umożliwi także wyszukiwanie oraz rezerwację miejsc noclegowych w tysiącach hoteli w Polsce i na świecie.


Dodatkowo, eSKY.pl zapewni użytkownikom Bankier.pl dedykowaną infolinię, za pośrednictwem której będzie można dokonać rezerwacji oraz zasięgnąć porady ekspertów. Współpraca z serwisem Bankier.pl to kontynuacja strategii ekspansji eSKY.pl, mającej na celu dalsze zwiększanie udziału firmy w rynku sprzedaży usług turystycznych przez internet. Obecność na stronach serwisu Bankier.pl pozwoli dotrzeć z ofertą do ważnej grupy odbiorców, wśród których znajdują się specjaliści w swoich dziedzinach, przedsiębiorcy oraz pracownicy i managerowie wyższego szczebla. 

Wydanie: 6/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail