Co po nartach?

Nie samymi nartami żyje turysta, nawet gdy jest wielkim miłośnikiem białego sportu. Oferta pozanarciarska jest tak samo ważna, jak długość tras, jakość stoków czy wyciągi. Dzięki dobrej ofercie towarzyszącej można przyciągnąć nie tylko narciarzy. Oferta pozanarciarska jest wbrew pozorom bardzo ważna nie tylko dla tych, którzy jeżdżą mało lub wcale.


rt_2009_10-11.jpg

W przypadku Polski warto pamiętać o tym, że zdecydowaną większość decyzji wakacyjnych, zarówno letnich jak i zimowych, podejmują kobiety. A dla nich jest ważne, co można robić poza stokiem, szczególnie jeśli wyjazd ma być wyjazdem rodzinnym, a więc razem z dziećmi, które przecież nie spędzą całego dnia na stoku.


Apres ski na nartach?

W dobrze zorganizowanym resorcie narciarskim usługi apres ski zaczynają się, gdy jeszcze narciarze mają przypięte narty i znajdują się na stoku. Dzieje się tak dzięki rozmaitym bufetom, chatom i schroniskom rozłożonym wzdłuż trasy narciarskiej. Dokładnie jednak określenie apres ski dotyczy wieczornej zabawy w lokalu. Poza dyskotekami wciąż mającymi sporo zwolenników, szczególnie wśród młodzieży, w alpejskich resortach znajdują się bardziej kameralne miejsca do zabawy. Są to zwykle wybudowane w stylu alpejskich chat niewielkie schroniska.


Nie tylko zabawa

Jak wiadomo usługi SPA stają się coraz modniejsze, nie może ich więc zabraknąć w ofercie ośrodków narciarskich. Uniwersalność takiej oferty pozwala umiejscowić odpowiedni...

Wydanie: 6/2009, PRODUKT TURYSTYCZNY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail