VisitNorway po polsku

Norwegia staje się w ostatnich latach coraz popularniejszym celem turystycznych podróży Polaków. Specjalnie z myślą o nich uruchomiona została właśnie polska wersja oficjalnej strony turystycznej VisitNorway.pl, promowana humorystycznym hasłem "Norwegia czeka na surferów z Polski". Serwis zawiera kilkaset artykułów przybliżających kraj i opisujących atrakcje poszczególnych regionów, od południowego wybrzeża aż po Przylądek Północny.


VisitNorway.pl to jednak coś więcej niż tylko elektroniczny odpowiednik klasycznego przewodnika. Przeczytać tu można również opinie innych turystów, porady, a także obejrzeć filmy czy zagrać w Holmenkollen Ski Jump, wcielając się w postać skoczka z charakterystycznym wąsem. - O bogatej zawartości serwisu najlepiej świadczy fakt, że samo tłumaczenie treści zajęło naszemu zespołowi ponad pół roku - mówi Konrad Konieczny, Market Manager for Tourism w Innovation Norway, narodowej organizacji ds. promocji handlu i turystyki, działającej w ramach Ambasady Królestwa Norwegii. VisitNorway.pl to swego rodzaju turystyczna encyklopedia, przydatna zarówno dla indywidualnych turystów, jak i biur podróży. Silną stroną portalu jest baza kilku tysięcy kontaktów do organizatorów wypoczynku i bazy noclegowej. Serwis jest na bieżąco aktualizowany i rozszerzany o nowe działy. Do końca roku jego zawartość zostanie między innymi wzbogacona o kilkadziesiąt artykułów poświęconych atrakcjom poszczególnych regionów kraju. Użytkownicy preferujący słowo drukowane mogą za pośrednictwem portalu zamówić bezpłatne broszury i comiesięczny biuletyn o Norwegii.

Wydanie: 7/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail