Edukacja i integracja w Krakowie

Tegoroczna edycja European Chapter Leaders Forum (ECLF), odbyła się w dniach 9-11 października 2009 r. w Hotelu Radisson Blu w Krakowie. Była to wyjątkowa okazja na promocję Polski wśród europejskich liderów przemysłu spotkań, ale także przedstawicieli z USA.


Wkład w przygotowania międzynarodowej konferencji mieli członkowie MPI z Polski. Konferencja ECLF jest głównym narzędziem edukacyjno-szkoleniowym, które jest przygotowywane i dostępne dla członków zarządów oddziałów MPI z całej Europy. Ważnym elementem tej konferencji była gra miejska (team building), rozgrywana w sobotnie popołudnie, zajmująca 2 godziny. Ten czas i sobotnia kolacja, to jedyny moment, kiedy można było pokazać uroki Krakowa. Chcąc spełnić to zadanie, firma Meeting Designers zaprojektowała specjalnie na tę okazję odmianę jednej ze swych gier treasure hunt, pod tytułem Brotherhood of Kazimierz the Great Knights. Legenda wymyślona na potrzeby tej gry wprowadziła uczestników w ciekawy świat Krakowa, jego współczesne atrakcje kulturalne, a także zmuszała do zaangażowania całej grupy w zadania fotograficzne i filmowe. Nie mniejsze wrażenie zrobiła na gościach kopalnia Wieliczka, jako prawdziwie unikatowe miejsce zarówno na konferencje, jak i na kolacje galowe.

Wydanie: 7/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail