Polska w CNN

Przedstawiciele CNN przedstawili wyniki kampanii reklamowych zorganizowanych dla polskich klientów. W tym roku po raz pierwszy udało się zebrać kilka instytucji, które wspólnie zorganizowały i wykupiły kampanię reklamową w tej opiniotwórczej stacji.


Polska nie ma silnej marki na świecie. Jeżeli już się komuś za granicą z czymkolwiek kojarzy, to z Solidarnością, papieżem i Wałęsą. To za mało, bo wątpię, czy ktoś przyjedzie do kraju, o którym wie tyle, że związki zawodowe obaliły tu rząd - powiedziała Nina Kowalewska-Motlik, przedstawicielka CNN w Polsce.


rt_2009_11-30.jpg

Zorganizowanie kampanii było możliwe dzięki porozumieniu pomiędzy Polską Organizacją Turystyczną, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki takiemu podejściu znacznie wzrosły możliwości promocji naszego kraju. Stało się tak dzięki znacznie lepszym warunkom finansowym, jakie uzyskał polski klient, mający wspólnie dużo większy budżet niż każda z instytucji osobno.


Inne możliwości, jakie otworzyło wspólne działanie, dotyczą...

Wydanie: 7/2009, MARKETING
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail