10 lat Regionalnego Stowarzyszenia Turystyczno-Uzdrowiskowego w Kołobrzegu

Od 26 lutego 1999 r. członkami Stowarzyszenia są przedsiębiorcy turystyki, uzdrowiska, ośrodki wypoczynku i relaksu oraz przedsiębiorcy współdziałający z branżą.


rt_2009_11-15.jpg


Jest to ponad 90 osób i to w ich interesie działają władze Stowarzyszenia. Występują wszędzie tam, gdzie trzeba bronić interesów członków RST-U: do władz samorządowych o stabilność podatków i opłat lokalnych (dziś zwanych uzdrowiskowymi), do stowarzyszeń artystów o rozsądne granice opłat za upowszechnianie twórczości, do władz państwowych o granice VAT, o stanowienie dobrego prawa turystycznego, uzdrowiskowego i rozsądnych zasad, które rządzą w Polsce lecznictwem uzdrowiskowym i wypoczynkiem.


W obronie plaż

W stosunku do władz miasta Stowarzyszenie zabiega o inwestycje, które zapobiegną niszczeniu plaży oraz zapewnią systematyczną dbałość o zabezpieczenie brzegu morskiego. Temu tematowi poświęcono część konferencji naukowej, której organizatorem było RST-U. Będą budowane rafy zaporowe w pobliżu brzegu, a prostopadle do brzegu wykonywane będzie palowanie i konieczna refulacja. Inwestycja ta obejmie brzeg plaży centralnej i wschodniej; będzie kosztowała Urząd Morski w Słupsku ponad 65 milionów złotych. Dla miasta plaża jest takim samym bogactwem naturalnym jak solanki i borowina dla uzdrowiska. Jeszcze długo Kołobrzeg będzie miastem, do którego przyjeżdża się latem na plażę, po kąpiel w morzu i po słońce, a przez cały rok po poprawę zdrowia, kondycji; ostatnio po poprawę wyglądu, urody i dobrego samopoczucia.Wydanie: 7/2009, OPINIE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail